Dlaczego coraz częściej wybieramy SUV-y zamiast ,,standardowych samochodów”?

W ostatnim czasie popularność SUV-ów można uznać za prawdziwy fenomen. Samochody tego typu są szczególnie chętnie wybierane przez klientów z Europy. Przypuszcza się, że w przyszłości zdominują one ten rynek. Dlaczego takie auto cieszą się tak dużym zainteresowaniem?

SUV-y – co warto wiedzieć na ich temat?

Skrót SUV w języku polskim oznacza uniwersalny samochód sportowo-rekreacyjny. Konsumenci mogą skorzystać z różnicowanego wyboru modeli, które mogą być perfekcyjnie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Charakterystyczną cechą tych aut jest m.in. wysokie nadwozie o samonośnej konstrukcji. SUV-y wyróżniają się również wyższym w porównaniu do standardowych samochodów podwoziem, co ułatwia pokonywanie przeszkód. Te modele pojazdów cechują się również przestronnością i masywnością. Są one wyposażone w bardzo pojemny bagażnik.

Jakie są największe korzyści z posiadania SUV-a?

Zalety SUV-ów to m.in. 

  • podstawową docenianą przez klientów zaletą tych modeli jest ich uniwersalność, sprawdzą się one zarówno do typowej jazdy miejskiej, jak i gdy zajdzie taka potrzeba po bardziej wymagających obszarach podmiejskich, czy poruszania się w terenie,
  • zróżnicowany wybór modeli pod kątem designu, dzięki czemu różne grupy konsumentów mogą wybrać pojazd perfekcyjnie wpisujący się w ich gusta,
  • wykorzystany w wielu modelach napęd na 4 koła, który zapewnia większe bezpieczeństwo jazdy w przypadku jazdy po wymagającym i niebezpiecznym terenie lub w trudnych warunkach atmosferycznych, oprócz tego gwarantuje on lepsze wrażenia z jazdy,
  • kierowca dzięki swojej wyższej pozycji ma zapewnioną doskonałą widoczność, co zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa jazdy,
  • szereg udogodnień wpływających w sposób pozytywny na komfort użytkowania związanych z m.in. z możliwością pomieszczenia bagażu o sporych gabarytach, bezproblemowym wsiadaniem i wysiadaniem, dzięki wysokiemu zawieszeniu, czy układem siedzeń, który zapewni zarówno pasażerom, jak i kierowcy sporo wygody i swobody ruchów,
  • wysoki poziom odporności na uszkodzenia

Wypożyczanie samochodów takich, jak SUV-y – dlaczego warto skorzystać z takiej możliwości?

Osoby, które pragną wymienić swój dotychczasowy samochód na SUV, mogą mieć w dalszym ciągu wątpliwości. Możliwość skorzystania z usługi wynajmu krótkoterminowego auta może być dla kierowcy doskonałym sposobem na zweryfikowanie tego, w jaki sposób tak właściwie jeździ się wybranym modelem takiego pojazdu i tego, czy rzeczywiście jego liczne zalety okażą się dla danej osoby przydatne podczas codziennej jazdy. Obecnie dobre wypożyczalnie dysponują niezwykle atrakcyjnymi modelami, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Dodatkowo takie miejsca umożliwiają wynajem auta na wybrany przez klienta okres, który może trwać od kilku godzin do nawet kilku lat.

Z takiej usługi może również z powodzeniem skorzystać właściciel SUV-a, którego samochód uległ awarii lub który z innych przyczyn nie może być w danym momencie użytkowany. Klienci, którzy mieli okazje wypożyczyć auto w ten sposób, cenili sobie przede wszystkim ogromną wygodę. Mogli oni czerpać z wszelkich zalet związanych z jazdą swoim ulubionym pojazdem bez konieczności martwienia się o zapewnienie mu ubezpieczenia, czy dokonanie opłaty za usługę serwisową. W przypadku wynajmu na dłuższy okres to rozwiązanie jest korzystniejsze pod kątem finansowym w porównaniu do leasingu.

Wypożyczalnia samochodów Śląsk  Rentnow – dlaczego warto skorzystać z usług tej firmy?

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała, Pszczyna i miejscowości sąsiednie to doskonały wybór. W ofercie marki znajdują się wysokiej jakości pojazdy takie jak m.in.

  • Hyundai I30 kombi,
  • Volkswagen Golf,
  • Hyundai i20, 
  • Renault Traffic.

Przedsiębiorstwo zadbało o to, by każdy z dostępnych w ofercie pojazdów wyróżniał się idealnym stanem technicznym i działał w sposób bezawaryjny. Firma dostarcza swoim klientom wybrany przez nich wyposażony w klimatyzacje i inne udogodnienia pojazd z ubezpieczeniem i pełnym bakiem.

Klienci sami decydują, czy pragną jedynie wypróbować dane auto, wypożyczając je na kilkugodzinny okres, czy może potrzebują wypożyczyć je na tydzień lub miesiąc. Gdy zajdzie taka potrzeba nie ma problemu z przedłużeniem lub skróceniem terminu takiego wynajmu.Potrzebujesz auta na wyjazd?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałą ofertę, która pozwoli na komfortowe podróżowanie przy zachowaniu niskich kosztów. Na pierwszym miejscu stawiamy komfort i bezpieczeństwo.  Dlatego wszystkie pojazdy objęte są ubezpieczeniem.Każda osoba zainteresowana ofertą może wynająć samochód w sposób intuicyjny, wybierając jedną z kilku różnych metod. Wygodne jest również uiszczanie płatności, ponieważ można to zrobić z wykorzystaniem BLIK-a.