Wynajem samochodu dostawczego na przeprowadzkę-jaki model wybrać?

samochody dostawcze śląsk

Podczas planowania przeprowadzki, kluczową kwestią jest transport mebli i wyposażenia mieszkania z jednego miejsca do drugiego. Warto więc rozważyć wybór dobrej firmy transportowej oraz odpowiedniego samochodu dostawczego.  Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku może być skorzystanie z usług Firmy Rentnow. Oferuje ona bowiem wysokiej klasy samochody dostawcze w bardzo przystępnych cenach.

Czy warto korzystać z usług firmy transportowej i samochodu dostawczego podczas przeprowadzki?

Czy wypożyczenie samochodu do organizacji przeprowadzki jest dobrym rozwiązaniem?

Z całą pewnością przeprowadzka to bardzo ważny moment w życiu. Kluczem do jej sprawnego i szybkiego przeprowadzenia jest skuteczna organizacja transportu. Oczywiście można skorzystać w tym celu z własnego samochodu, lecz w sytuacji, gdy mamy bardzo dużą ilość sporych gabarytowo mebli, jest to niewątpliwie ciężkie zadanie. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest skorzystanie z usługi wynajęcia samochodu dostawczego, która pozwoli nam w łatwy sposób przetransportować wszystkie niezbędne rzeczy. 

Korzystając z pomocy dobrej i sprawdzonej firmy, możemy być pewni, że przeprowadzka przebiegnie w sposób sprawny, bez szkody dla posiadanych przez nas mebli. Przewożąc bowiem meble własnym, niewielkim autem, łatwo można je uszkodzić. Firma, wyposażona w przeznaczone do tego celu bezpieczne i pojemne samochody dostawcze, daje nam gwarancję bezpieczeństwa w tym zakresie. 
Co ważne, jeżeli decydujemy się na samodzielną organizację przeprowadzki, musimy liczyć się z faktem, że to na nas spadnie obowiązek wniesienia wszystkich, ciężkich mebli do mieszkania. W przypadku gdy mieszkamy na parterze, nie jest to jeszcze takie straszne. Gorzej, gdy nasze mieszkanie znajduje się np. na czwartym piętrze, a w bloku nie ma windy. Może zdarzyć się, że po prostu nie damy rady podołać takiemu zadaniu, co więcej, takie przedsięwzięcie może okazać się także niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Warto zatem rozważyć, poza wynajęciem samochodu dostawczego, wynajęcie również pracowników, aby wyręczyli nas oni w trudnym procesie przetransportowania naszych mebli z jednego miejsca do drugiego.

Wypożyczalnia samochodów Śląsk – usługi transportowe Firmy Rentnow.

Idealnym rozwiązaniem, w sytuacji, gdy zamierzamy skorzystać z usług firmy transportowej celem organizacji naszej przeprowadzki, może okazać się wybór Firmy Rentnow. Wspomniana, działająca na Śląsku firma oferuje kompleksowe usługi wynajmu pojazdów dostawczych, m.in. także w zakresie przeprowadzek, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. 

Firma Rentnow powstała w 2012 roku, lecz zajmowała się zupełnie inną branżą. Począwszy od września 2018 roku, oferuje swoim klientom wynajem samochodów dostawczych oraz kamperów, a także samochodów osobowych.

Jakie samochody dostawcze oferuje swoim klientom Firma Rentnow? Wybierz samochód dostawczy dla siebie!

Jeżeli chodzi o wynajem samochodu dostawczego na Śląsku Firma Retnow oferuje swoim klientom następujące modele:

  • Ford Transit L3H2. Ten komfortowy, trzyosobowy samochód dostawczy jest niezwykle pojemny. Wymiary paki to: długość: 3,5 metra, szerokość: 1,7 metra, wysokość: 1,9 metra.  Samochód wyposażony jest w klimatyzację oraz tempomat. 
  • Renault Master IV Furgon. Jeżeli preferujemy francuską myśl motoryzacyjną, możemy skorzystać z tego modelu. Jest on nieco pojemniejszy niż Ford. Wymiary paki to: długość: 3,7 metra, szerokość: 1,7 metra, wysokość: 1,9 metra. Pojazd również wyposażony jest w klimatyzację oraz tempomat. 

Dlaczego warto skorzystać z samochodów Firmy Rentnow?

Każdy z oferowanych przez Firmę Rentnow pojazdów wyposażony jest w klimatyzację, radio oraz ABS. Wszystkie pojazdy są ubezpieczone na wypadek niepożądanych zdarzeń oraz regularnie poddawane przeglądom. Są w nienagannym stanie technicznym i korzystanie z nich jest bezpieczne. Obydwa modele zapewniają transport wysokiej klasy oraz komfortowe warunki dla kierowcy.