Hyundai Tucson – poznaj zalety wynajmu samochodu znanej marki

hyundai

Samochody osobowe znanych marek cieszą się ogromną popularnością wśród kierowców, ceniących wysoki komfort prowadzenia i podróżowania oraz niezawodność, potrzebną zarówno na co dzień jak i podczas dalszych podróży. Kierowcom, którzy chcą przekonać się osobiście o zaletach korzystania z niezawodnego SUVa – Hyundai Tucson, potrzebującym przestronnego pojazdu na zaplanowaną wyprawę lub oczekującego na produkcję własnego, wymarzonego samochodu polecamy wynajem krótkoterminowy. Dzięki niemu każda podróż będzie udana. 

Hyundai Tucson

Dlaczego warto wybrać samochód Hyundai Tucson?

Firma Hyundai oferuje samochody osobowe w wielu segmentach. Nieduże samochody miejskie, kompaktowe hatchbacki oraz niezawodne SUVy. Wśród nich dumnie prezentuje się Tucson, którego nazwę zaczerpnięto z jednego z miast na terenie amerykańskiego stanu Arizona. Przygotowany do podróży w każdych warunkach samochód osobowy o podniesionym zawieszeniu, z napędem na cztery koła zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy w dalekiej podróży oraz na śliskiej oraz wyboistej nawierzchni. Wnętrze zaskakuje komfortem i przestronnością. Klimatyzowany pojazd posiada pięć wygodnych miejsc oraz wyposażenie, gwarantujące wysoki komfort podróżowania. O jego klasie możesz przekonać się dzięki możliwości wypożyczenia na dowolny okres. 

Wypożyczalnia samochodów Śląsk – wynajem na prostych zasadach

Na południu Górnego Śląska, niedaleko zjazdu z krajowej „Jedynki” na Pszczynę znajduje się wypożyczalnia samochodów osobowych, dostawczych i kamperów. W ofercie znajdziesz Hyundai Tucson, który prezentuje się znakomicie i gwarantuje wyjątkowy komfort podróżowania. Przekonaj się osobiście o jego jakości oraz sprawdź, jak łatwo możesz wynająć ten stylowy, kultowy już model.

Umowa wynajmu samochodu oprócz danych Twoich i właściciela pojazdu zawiera zasady wynajmu, jak określoną bez dopłat, maksymalną ilość kilometrów, które pokonać możesz w ciągu doby. Jeśli Hyundaiem Tucsonem pojedziesz w przeciągu doby dalej niż na odległość 300 km dopłata będzie równa 0,20 zł za każdy kolejny kilometr. Nieskomplikowana umowa określa również wysokość kaucji, którą należy uiścić przed wypożyczeniem. W przypadku Tucsona kwota równa jest tysiącowi złotych.

Wynajem samochodów osobowych Bielsko – krótko i długoterminowo

Wypożyczalnia samochodów Bielsko i okolice? Tucson dostępny jest w opcji wynajmu krótkoterminowego nawet na jedną dobę. Możesz wynająć go na kilka dni, tydzień, dwa tygodnie, miesiąc lub skorzystać z wynajmu długoterminowego. Obowiązuje on poprzez podpisanie umowy na dłuższy okres czasu. Przy wynajmie Hyundaia Tucsona na jedną dobę musisz przygotować się na koszt 130 zł netto. Jeśli zdecydujesz się na wynajęcie go na okres dwóch tygodni, wtedy dzienny koszt wynajmu będzie równoznaczny z opłatą 110 zł/dobę przez okres dwóch tygodni. Przy miesięcznym wynajmie Tucsona zapłacisz 2200 zł. Przekonaj się poprzez kontakt osobisty, jakie możesz wynegocjować warunku wynajmu długoterminowego. Najwyższa jakość obsługi oraz uczciwe, proste zasady wynajmu to podstawa budowania stałych relacji z klientami. W Rent Now są one najważniejsze. Poza przejrzystością zasad wyróżnia nas konkurencyjna oferta. 

Dlaczego wynajem Hyundaia Tucson się opłaca?

SUVy są specyficznym rodzajem pojazdu. Nie ważne, że nie masz doświadczenia w prowadzeniu takiego auta. Możesz je poznać i przekonać się, czy to opcja właśnie dla Ciebie. Wypożyczalnia samochodów Śląsk jest miejscem, w którym możesz to sprawdzić. Sprawdź czy Hyundai Tucson to samochód wymarzony i odpowiedni dla Ciebie i Twoich bliskich. Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad kupnem takiego samochodu czy nie chcesz ponosić regularnych kosztów, związanych z posiadaniem dużego pojazdu osobowego, wypożyczenie na kilka dni, tygodni lub miesięcy to doskonałe rozwiązanie. Tucson z wypożyczalni to gwarancja doskonałego stanu technicznego pojazdu, czystości wnętrza, bogatego wyposażenia oraz osiągów, dzięki którym przekonasz się o bezpieczeństwie oraz najwyższej jakości.

Chcesz wypożyczyć samochód?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałą ofertę, która pozwoli na komfortowe podróżowanie przy zachowaniu niskich kosztów. Na pierwszym miejscu stawiamy komfort i bezpieczeństwo.  Dlatego wszystkie pojazdy objęte są ubezpieczeniem.

Wypożyczalnia samochodów Bielsko położona jest w doskonałej lokalizacji. Dzięki temu łatwo i szybko można do nas trafić. Jeśli jest taka konieczność to oferujemy podstawienie samochodu we wcześniej ustalone miejsce. Tucson jest jednym z najchętniej wybieranych SUV-ów. Przekonaj się osobiście, jaką przyjemnością będzie podróż niezawodnym, bezawaryjnym samochodem z napędem na cztery koła. Wybierasz się na Święta do najbliższych? Planujesz ferie zimowe z rodziną? Zarezerwuj termin wypożyczenia Hyundaia Tucson i nie stresuj się warunkami, panującymi na drogach.