Zaplanuj romantyczny wyjazd na walentynki z wypożyczalnią Rentnow

Święto zakochanych nie miało w naszym pięknym kraju łatwych początków, zanim do nas dotarło, przemierzyło całą Europę Zachodnią. Walentynki, które swoją dumną nazwę odziedziczyły po świętym Walentym, za początków były postrzegane jako święto amerykańskie. Jednak z biegiem lat zadomowiło się i w Polsce. Na rozmaite sposoby staramy się celebrować ten jedyny w swoim rodzaju dzień w roku. Obowiązkowy jest oczywiście wspólny wieczór w towarzystwie bukietu kwiatów, świec oraz pysznej kolacji z deserem. Kreatywność zawsze zmienia romantyczną kolację w magiczne i niezapomniane przeżycie.

Wypożyczalnia samochodów Śląsk- Twoje niezwykłe walentynki

Kreatywnym pomysłem, którym możesz pozytywnie zaskoczyć swojego partnera/partnerkę jest wspólny weekendowy wyjazd. Można go dodatkowo połączyć ze zwiedzaniem interesujących miejsc. Taka wycieczka umocni więź i znacznie zbliży was do siebie, jednocześnie pozwoli na ucieczkę od codzienności, rutyny oraz obowiązków. Wypożyczalnia samochodów Rentnow dysponuje flotą samochodów osobowych i kamperów, które umożliwią taki wyjazd. Twoją drugą połówkę na pewno ucieszy możliwość wspólnego spędzenia weekendu i to jeszcze w podróży. Dodatkowo kamper pozwala na zrezygnowanie z hoteli. Dzięki temu nie będziecie uzależnieni od wolnych terminów w danym mieście, zorganizowanie wspólnego wieczoru także nie stanowi żadnego problemu.

Samochód osobowy czy kamper? Co lepsze na walentynkowy wyjazd

Zarówno kamper, jak i samochód osobowy mają swoje wady oraz zalety. Samochodem osobowym znacznie łatwiej jest się poruszać po mieście. Dodatkowo jest też szybszy i poniekąd bardziej przytulny (z racji niedużych gabarytów). Jednak podczas walentynkowego wyjazdu czas nie powinien mieć większego znaczenia, chodzi o to, aby spędzić go miło i co najważniejsze razem. Kamper być może jest większy i tym samym trudniejszy w prowadzeniu, ale można dzięki niemu uniknąć szukania miejsca w hotelach. Ponadto jest oczywiście wyposażony w klimatyzację, toaletę, telewizor, stół, łóżko oraz inne elementy niezbędne do komfortowego spędzenia czasu.

Odpowiedź jest więc prosta, jeżeli wiecie już, gdzie chcecie spędzić ten czas, a jedyne czego potrzebujecie to środek transportu, samochód osobowy będzie doskonałym wyborem. Rentnow oferuje wiele pojazdów różnych marek oraz modeli, jest więc w czym przebierać. Natomiast jeżeli nie macie jeszcze konkretnych planów odnośnie miejsca pobytu, a najbardziej liczy się dla was wspólne spędzenie czasu oraz jak najlepsze wykorzystanie tych chwil, to powinniście przemyśleć wynajem kampera. Nie będziecie musieli się nigdzie spieszyć a podczas postoju, poczujecie się jak u siebie w domu.

Potrzebujesz auta na wyjazd za granicę?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałą ofertę, która pozwoli na komfortowe podróżowanie przy zachowaniu niskich kosztów. Na pierwszym miejscu stawiamy komfort i bezpieczeństwo.  Dlatego wszystkie pojazdy objęte są ubezpieczeniem.

Walentynki połączone ze zwiedzaniem

Z wypożyczalnią samochodów Bielsko możesz spędzić walentynki, zwiedzając. Możliwość wyjazdu na Śląsk wiąże się z dostępem do wielu pięknych miejsc, więc nawet gdy wypożyczysz pojazd na cały weekend, to nie będziecie mieć problemu z zagospodarowaniem wolnego czasu. Warto zwrócić uwagę między innymi na pałac w Pszczynie, jego historia jest tak długa, że aż ciężko ją przytoczyć, wygląd, który możemy dziś podziwiać, jest efektem wielu lat rozwoju, do którego najbardziej przyczynił się ród Hochberg von Pless. Budowla jest otoczona przez przepiękny park, który, gdy kwitną drzewa, robi onieśmielające wrażenie.

Wyobraź sobie spacer wzdłuż alei Klonowej. Jest to miejsce, które już samym otoczeniem może zapierać dech w piersi. Gdy dołożymy do tego rosnące wokół kolosalne drzewa, otrzymujemy czarodziejski klimat, chciałbyś zapewnić swoje drugie połówce takie przeżycie? Czy może chcielibyście poczuć się jak w bajce? Zobaczyć dookoła gigantyczne, wyrastające z mchu świerki i to w równych odstępach. To niespotykane, ale takie sceny zapewnią wam świerki istebniańskie w Istebnej. Natomiast jeżeli już romantyczne spacery macie za sobą i chcielibyście zapoznać się troszeczkę z historią, to możecie udać się na zamek w Będzinie, pałac w Pławniowicach albo zespół klasztorno-pałacowy w Rudach. To tylko kilka z wielu miejsc, w które warto się udać na Śląsku, każdy więc znajdzie coś dla siebie a spacery w tak pięknym otoczeniu, pozytywnie wpłyną na relację i bliskość.